dr n. med. Błażej Trela

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz specjalizujący się w kardiologii. Pracuje w Polsko-Amerykańskich Klinikach Serca w Dąbrowie Górniczej, gdzie wykonuje m.in. badania echokardiograficzne oraz diagnostykę inwazyjną układu krążenia. Założyciel Insieme Centrum Medyczne oraz Centrum Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych. Członek międzynarodowego stowarzyszenia ILADS. Tematyką boreliozy zajmuje się od kilku lat. Odbył staż szkoleniowy w Borreliose Centrum Augsburg – największym ośrodku leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych na świecie. W naszym centrum oprócz prowadzenia pacjentów ze schorzeniami odkleszczowymi, pełni nadzór merytoryczny nad prowadzoną diagnostyką i terapią chorych. W ramach sali zabiegowej dla pacjentów wymagających długotrwałej terapii infuzyjnej, pod kontrola USG zakłada cewniki PICC lineTM oraz MidlineTM. Koordynuje leczenie stacjonarne w naszej Klinice, dostosowując terapię do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów.


lek. med. Michał Igielski

Lekarz specjalizujący się w ortopedii i traumatologii. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje w Sport Klinice w Żorach. W naszym centrum, w ramach sali zabiegowej Pan doktor pobiera płyn stawowy celem dalszej analizy molekularnej w kierunku chorób odkleszczowych. Ponadto zajmuje się dostawowymi iniekcjami leków, w tym czynników wzrostu w ramach leczenia kompleksowego.


dr n. med. Bożena Suwała Jurczyk

Specjalista dermatolog. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletni ordynator Oddziału Dermatologii Szpitala Specjalistycznego w Bytomiu. W naszym centrum Pani doktor zajmuje się diagnozowaniem i biopsją zmian skórnych u osób z boreliozą celem ich późniejszej analizy molekularnej.


mgr Eliza Grab

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Zdrowia Publicznego. Tytuł magistra z zakresu dietetyki otrzymała w 2011 roku. Aktualnie pracuje na stanowisku dietetyka klinicznego w Polsko-Amerykańskich Klinikach Serca w Dąbrowie Górniczej.
W Centrum Leczenia Boreliozy ściśle współpracuje z personelem lekarskim w zakresie poradnictwa dietetycznego u osób leczonych na choroby odkleszczowe. Osoby dotknięte tymi schorzeniami mogą liczyć na poradnictwo dietetyczne w tym zakresie, kompleksowe ułożenie planu żywieniowego, jak i jego modyfikacje uwzględniając schorzenia towarzyszące oraz indywidualne potrzeby każdego pacjenta.